Home » Sorumluluk Reddi

Sorumluluk Reddi

Değerli Psikofarma.info kullanıcıları;

Web sitemizde yer alan bilgilerin kesinliği ve doğruluğu konusunda garanti vermiyoruz. İçerikte yer alan bilgiler asılsız veya yanlış olabilir. Bu yüzden ilgilendiğiniz konuyla ilgili lütfen belgeli ve alanında uzman kişilere başvurunuz. Psikofarma.info eklenen yazılardan herhangi birinin yasal olmadığını, yanlış yönlendirici olduğunu, genel ahlak ve toplum kuralarına aykırı olduğunu, telif haklarına uygun olmadığını, vb. düşünüyorsanız lütfen bizimle sezaikalafat [at] gmail.com mail adresini ya da iletişim bölümünü kullanarak irtibata geçiniz.

Psikofarma.info bilgi paylaşımını temel almış bir web sitesidir. İçeriğimizde yer alan bilgiler güncelliğini kaybetmiş olabilir.

Lütfen bu unsurları göz önünde bulundurunuz. Aksi takdirde Psikofarma.info hiç bir sorumluluk kabul etmez. Bu bilgilerin kaynak olarak kullanılması ve içerikte geçen bilgilerin uygulanması yanlıştır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi

Psikofarma.info, çeşitli tıbbi konular üzerine pek çok madde içermektedir. Ancak, bu maddelerin yanlışsız olduğunun hiçbir şekilde garantisi yoktur. Tıbbi konulara değinen bir maddede bulunan herhangi bir ifadenin gerçek, doğru ya da kesin olduğunun bir güvencesi kesinlikle yoktur. Bu maddeler, kısmen ya da tamamen, yanlış ya da eksik olabilir. Tıp ile ilgili bir ifade yanlışsız bile olsa, sizin ya da sizin belirtileriniz için uygulanabilir olmayabilir.

Psikofarma.info tarafından sağlanmış olan tıbbi bilgi, en iyi durumda bile, yalnızca genel niteliklidir ve bir tıp profesyonelinin (örneğin, ehliyetli bir tıp doktoru, hemşire, eczacı vb.) tavsiyesi yerine geçmez. Psikofarma.info kesinlikle bir doktorun yerine geçemez.

Psikofarma.info’na bireysel katkıda bulunanların, sistem işleticilerinin, geliştiricilerin, maddi ya da manevi destekleyicilerin hiçbiri ve Psikofarma.info ile bağlantılı olan başka hiçbir kişi, bu internet sitesinde sunulan herhangi bir bilginin kullanılması ya da benimsenmesinden doğan sonuçların sorumluluğunu alamaz.

Saygılarımızla

Psikofarma.info Yönetimi

 

İlgili Yazılar